toto
Kapitanowie  

Do Kujawsko-Pomorskiego Kolegium Kapitanów Jachtowych należą następujący kapitanowie:

  1. Banach Jan - Bydgoszcz; e-mail: zjbanach@wp.pl
  2. Biały Paweł - Bydgoszcz; e-mail: bialy1113@wp.pl
  3. Bigaj Antoni - Kozielec; e-mail: bigaj.antoni@gmail.com
  4. Borkowicz Stefan - Grudziądz; e-mail: borkowicz.przywidz@gmail.com
  5. Cichański Janusz - Bydgoszcz; e-mail: j_cichanski@o2.pl
  6. Chenc Andrzej - Bydgoszcz; e-mail: andrzej.chenc@gmail.com
  7. Czarnocki Piotr - Grudziądz; e-mail: p-czarnocki@wp.pl
  8. Domańska Katarzyna - Bydgoszcz; e-mail: kasiadom4@wp.pl
  9. Domarecki Marek - Toruń; e-mail: md58@wp.pl
  10. Drewiczak Roman - Pokrzywno; e-mail: roman.drewicz@gmail.com
  11. Duszyński Zenon - Zamość; e-mail: zenonduszynski@wp.pl
  12. Dzianott Andrzej - Bydgoszcz; e-mail: jaandrz@wp.pl,  strona www
  13. Fojucik Krzysztof - Bydgoszcz; e-mail: fojucik@ofo.pl
  14. Gaziński Jerzy - Świecie; e-mail: wegazinska@evbox.pl
  15. Gębara Jerzy - Bydgoszcz; e-mail: komendant@funka.pl
  16. Gizler Witold - Gdynia; e-mai: witold.gizler@gmail.com
  17. Grabowski Benedykt Bohdan - Toruń; e-mail: bojrep@tlen.pl
  18. Gralak Ryszard - Grudziądz; e-mail: ryszard.gralak@vp.pl
  19. Grzesiak Jerzy - Bydgoszcz; e-mail: prezes@jurex.com.pl
  20. Hincz Jacek - Bydgoszcz: e-mail: jacekhincz@gmail.com
  21. Izdebski Gerard - Bydgoszcz: e-mail: yachting@o2.pl
  22. Jagodziński Paweł - Włocławek; e-mail: paweljj@hotmail.com
  23. Janeczkowski Ryszard - Bydgoszcz; e-mail: bwrj@interia.pl
  24. Jurkiewicz Krzysztof - Świecie; e-mail: krzysjur@wp.pl
  25. Kałamaja Andrzej - Osielsko; e-mail: andrzej.kalamaja@wp.pl
  26. Kantak Witold - Więcbork; e-mail: tkantak@wp.pl
  27. Kazubowski Andrzej - Bydgoszcz; e-mail: cirrus40@wp.pl
  28. Kitzermann Marek - Grudziądz; e-mail: marekkitzermann@wp.pl
  29. Klessa Wojciech - Bydgoszcz; e-mail: jwklessa@interia.pl
  30. Kopiec Janusz - Bydgoszcz
  31. Kosowski Roman - Bydgoszcz; e-mail: roman.kosowski@wp.pl
  32. Koszur Maciej - Świecie; e-mail: maciej555@gmail.com
  33. Kowal Janusz - Bydgoszcz; e-mail: januszszkutnik@wp.pl
  34. Krause Leszek - Bydgoszcz; e-mail: krauseinstal@poczta.onet.pl
  35. Kryspin Grażyna - Bydgoszcz; e-mail: grakryspin@wp.pl
  36. Krystowczyk Bolesław - Osielsko; e-mail:b.krystowczyk@gmail.com
  37. Kunicki Edmund - Nakło; e-mail: ek483@wp.pl
  38. Kunicki Juliusz - Bydgoszcz; e-mail: kptjulo@wp.pl
  39. Laskowski Krzysztof - Bydgoszcz; e-mail: krzysztoflas@wp.pl
  40. Latoś Hubert - Bydgoszcz; e-mail: hlatos@puss.pila.pl
  41. Lewandowski Jakub - Bydgoszcz; e-mail: bossman5@poczta.onet.pl
  42. Lewandowski Jan - Bydgoszcz; e-mail: jan.p.lewandowski@gmail.com
  43. Lewandowski Mirosław - Toruń; e-mail: mirekl1975@gmail.com
  44. Maciejewski Andrzej - Bydgoszcz; e-mail: anma@wp.pl
  45. Maćkowiak Andrzej - Grudziądz; e-mail: andrzej-mackowiak@wp.pl
  46. Molenda Piotr - Rynarzewo: elwo@onet.pl
  47. Nowak Roman - Występ; e-mail: roman_nowak@interia.eul
  48. Orliński Juliusz - Włocławek; e-mail: mptorlinski@op.pl
  49. Orliński Wojciech - Lucim; e-mail: agrol11@wp.pl
  50. Palmowski Włodzimierz - Osielsko; e-mail: wlodekpal51@wp.pl
  51. Pawłowski Jerzy - Grudziądz; e-mail: p.jerzy@interia.pl
  52. Piotraszewski Jacek - Toruń; e-mail: jacekpio@scholzpolska.pl
  53. Pobóg Ruszkowska Dorota - Paparzyn; e-mail: dorota.ruszk@gmail.com
  54. Podhalański Andrzej - Grudziądz; e-mail: andrzej.pod@op.pl
  55. Przygoda Andrzej - Toruń; e-mail: przygoda1519@gmail.com
  56. Pulkowski Grzegorz - Strzelce Dolne; e-mail: gregpulkowski@gmail.coml
  57. Radliński Bronisław - Bydgoszcz; e-mail: bronislaw.radlinski@gmail.com strona www
  58. Romaniuk Tomasz - Dąbrowa Chełmińska; e-mail: romaniukt@wp.pl
  59. Sarnecki Józef - Bydgoszcz; e-mail: j.sarnecki@uni-tech.com.pl
  60. Sikorski Andrzej - Grudziądz; e-mail:andrzej2105@gmail.com
  61. Skałecki Damian - Bydgoszcz; e-mail: damska4@gmail.com
  62. Skarżyński Waldemar - Bydgoszcz; e-mail: skarzynski@zjednoczeni.bydgoszcz.pl
  63. Skrzypczak Piotr - Bydgoszcz; e-mail: sp2jmr@pzk.org.pl
  64. Strzelczyk Eugeniusz - Grudziądz; e-mail: eugeczyk@wp.pl
  65. Szajówka Stanisław - Bydgoszcz; e-mail: stanislaw.szajowka@wp.pl
  66. Szczerban Ryszard - Toruń; e-mail: ryszardszczerban@gmail.com , strona www
  67. Tułodziecki Mirosław - Bydgoszcz; e-mail: mirek@tunor.no
  68. Wroński Przemysław - Gruczno; e-mail: pw@yellowfrog.com.pl
  69. Zamyślewski Roman - Bydgoszcz; e-mail: roman.zamyslewski@gmail.com
  70. Zawadziński Jan - Bydgoszcz; e-mail: janzawa@op.pl
  71. Zawiszewski Mariusz - Bydgoszcz; e-mail: mariusz.z1@wp.pl

Nasi członkowie, którzy odeszli na wieczną wachtę:

Kapitan  Edward Mohn 1939 – 2021

Kapitan  Leszek Jan Lewiński 1956 – 2020

Kapitan  Dariusz Palmowski 1976 – 2019

Kapitan Tadeusz Raczkowski 1934  2019

Kapitan Jacek Śniegocki 1928 – 2018

Kapitan Andrzej Strzyżowski 1945 – 2018

Kapitan Aleksander Kaszowski 1935 – 2017

Kapitan  Mirosław Basaj 1954 – 2016

Kapitan Andrzej Pobóg Ruszkowski 1939 – 2014

Kapitan Dariusz Bogucki 1927 2002

Edytor cms